logo

Russian English Ukrainian

Проектирование, изготовление и монтаж металлоконструкций

contacts ru

 

ОТОПИТЕЛЬНЫЕ СИСТЕМЫ

Четверг, 23 февраля 2017 07:48

Де використовуються і яким вимогам повинні відповідати протипожежні двері і ворота

Де використовуються і яким вимогам повинні відповідати протипожежні двері і ворота.

Запобігання розповсюдженню вогню – це головний і найефективніший спосіб боротьби з пожежею. Для забезпечення цієї цілі використовуються різноманітні конструктивні елементи, в число яких входять металеві протипожежні ворота і двері. Металеві протипожежні двері і ворота забезпечують локалізацію осередків пожежі,  що значно спрощує роботу пожежних служб, направлену на боротьбу з вогнем,  сприяють збереженню життя людей і неушкодженості майна.

Вогнестійкі ворота і двері – це огороджувальні конструкції, головною функцією яких є здатність деякий проміжок часу витримувати вплив високих температур и призупинити розповсюдження вогню  на незахищені території.

Використовуються на об’єктах промислового і побутового призначення для попередження розповсюдження пожежі з метою забезпечення своєчасної евакуації людей. Протипожежні ворота і двері встановлюються не тільки в бізнес-центрах, аеропортах, вокзалах, медичних установах і інших приміщеннях в яких вони є обов’язковими відповідно до вимог технічної безпеки, а і в багатоквартирних житлових будинках.

Крім протипожежних властивостей, металеві ворота і двері  мають високу  міцність,  довговічність, і забезпечують  захист від  стороннього шуму і додаткової втрати тепла.

Відмінності протипожежних дверей обумовлюються наступними ознаками:

-          Матеріал виготовлення.

-          Засклені або глухі.

-          Спосіб відкриванням.

-          Двопільні або однопільні.

Двері зі склом виготовляються з металу або алюмінію.

Ворота за типами відкривання бувають:

-          Розпашні.

-          Відкатні.

-          Секційні.

-          Рулонні.

Розпашні протипожежні ворота відкриваються як звичайні двері. Відрізняються порівняно низькою ціною і легкістю монтажу.

Відкатні протипожежні ворота відкриваються в будь-яку сторону вздовж дверного отвору. Конструкція відкатних воріт дозволяє значно заощадити місце в середині або зовні  приміщення. Такі ворота встановлюють на підприємствах або складах де важливим є збереження кожного квадратного метру.

Полотно секційних воріт складаються з секцій які при відкриванні рухаються вгору і розташовуються під стелею. На відміну від інших видів воріт, секційні мають невелику вагу.

Рулонні ворота мають багато спільного з секційними воротами,  відрізняються від них вагою і розмірами. З’єднані між собою гнучкі секції згортаються в рулон і намотуються на барабан за допомогою електроприводу. На відміну від інших видів воріт, мають високу ціну.

Протипожежні двері і ворота мають ряд характеристик і властивостей.  

Клас вогнестійкості відповідає проміжку часу протягом якого конструкція здатна витримати розповсюдження вогню. Для воріт цей показник може досягати  до двох годин. В паспорті виробу позначається як ЕІ 30, ЕІ60, ЕІ 120.

При виникненні пожежі двері або ворота повинні безперешкодно відкриватися і самостійно закриватися, для цього  протипожежні конструкції оснащують пристроями автоматичного закривання.

Вся фурнітура яку використовують в протипожежних дверях і воротах повинна  бути вогнестійкою.

Протипожежні ворота і двері повинні мати сертифікати відповідності, а монтажні бригади які будуть встановлювати двері або ворота -  ліцензію на монтаж протипожежних конструкцій.

Read 210 times

Наши партнеры

56617fdecd0ec.jpg
10578m.png
20110422_eco_logoRGB.jpg
33_logo.png
Brusnychka_7.jpg
atb.jpg
dtek_logo.png
logo_big_fozzy.jpg
logotip-furshet.jpeg
1000 максимум символов